HollywoodSmile

Hollywood Smile

 

Kim güzel ve etkileyici bir gülümsemeye ve parlak dişlere sahip olmayı arzu etmez ki? Güzel dişler, kendinden emin bir gülümseme harika bir ilk izlenim bırakır. Ağzınız, dişleriniz ve gülümsemeniz, insanların sizde ilk fark ettiği şeylerdir. Hoş bir gülüşe sahip olmak, kişiyi günlük hayatta ve iş hayatında bir adım öne taşımaktadır. Günümüzde kişiyi görünüşü kadar iletişimsel anlamda da öne çıkaran güzel bir gülüşe, gülüş tasarımı ile sahip olmak mümkün hale gelmiştir. Son yıllarda Hollywood yıldızları olağanüstü güzel ve etkileyici gülüşleriyle dikkat çekmeye başlamış ve sonuç olarak “Hollywood Smile” terimi ortaya çıkmıştır.

Dişlerde bulunan şekil bozuklukları, çürükler, aşınmalar, renk değişiklikleri ile çenedeki konum ve simetri bozuklukları gibi diş hekimliğini ilgilendiren bazı sorunlar yüz görünümünü etkileyerek estetik problemlere neden olmaktadır. Bunun için diş hekimleri çeşitli uygulamalar yaparak estetik problemleri ortadan kaldırabilirler. Son yıllarda bireyler diş hekimlerine sadece ağız-diş sağlığı ile ilgili değil estetik nedenlerle de başvurmaya başlamışlardır. Estetik nedenlerle başvuranların önemli bir kısmı “Hollywood Smile” adı verilen gülüş tasarımı yaptırmak istemektedir.

Hekimlik ile sanatın harmanlanması ve tecrübenin bir araya gelmesi neticesinde elde edilen estetik gülüş tasarımları ile artık herkes hayalindeki gülüşe kavuşabilmektedir. Dişlerinin görüntüsünden ve gülüşünden memnun olmayan, gülerken kendisini iyi hissetmeyenler gelişen teknoloji ve estetik diş hekimliği uygulamaları ile artık istedikleri görüntüye sahip olabilmekteler. Dental Implant Clinic A Plus, sahip olduğu son teknolojiye uygun donanımı ve alanında uzman ve tecrübeli personeliyle gülüş tasarımı da dahil olmak üzere estetik diş hekimi uygulamaları ile de tüm şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Image
©2024 Dental Implant Clinic A Plus Tüm hakları Saklıdır.

Search